Užívatelia služby Meu.sk, vitajte vo Webnode!

1.9.2012

Radi by sme vás, doterajších užívateľov služby Meu, privítali vo Webnode komunite. Napriek presunu tejto služby na stránky Webnode, dňa 26.9.2012, si aj naďalej môžete zakladať nové webové stránky, no odteraz sa budú registrovať na webnode.sk. Na rovnakej adrese bude taktiež možné spravovať vaše už existujúce weby. A čo sa teda pre vás zmení? Čítajte ďalej, všetko vám vysvetlíme.

 

Od 26.9.2012 prevádzku Meu zaisťuje švajčiarská spoločnosť Webnode AG (Gartenstrasse 3, CH-6304 Zug, Švajčiarsko, IČO: CH-170.3.036.124-0), a to miesto pôvodného poskytovateľa služby, spoločnosti Zoznam, s.r.o. Zmenou poskytovateľa služby, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu tvorbu internetových stránok, z Meu na Webnode, na seba spoločnosť Webnode preberá všetky záväzky voči súčasným zákazníkom Meu a zaručuje im prevádzku ich stránok za nezmenených podmienok. Všetky existujúce stránky zostávajú aj naďalej dostupné na pôvodných adresách, t.j. nazovwebu.meu.sk, či nazovwebu.meu.zoznam.sk (platí pre užívateľov, ktorí nemajú vlastnú doménu).

Čo touto zmenou získam?

K svojim web stránkam od nás zadarmo dostanete subdoménu v tvare nazovwebu.webnode.sk. Návštevníci vašich webových stránok žiadnu zmenu nepocítia a naďalej vás nájdu na pôvodnej adrese. Navyše získate prístup k najaktuálnejším informáciám, najnovším funkciám systému a rovnako aj možnosť kontaktovať priamo technickú podporu Webnode, čo vám zabezpečí rýchlejšiu a efektívnejšiu komunikáciu v prípade akýchkoľvek otázok. Poďme si predstaviť základné obmeny, s ktorými sa stretnete.

Ako sa prihlásim do editora môjho webu?

Najnovšie sa k editácii vášho webu dostanete prostredníctvom našej domovskej stránky. Po vstupe na stránky Webnode, kliknite na možnosť “Prihlásenie” v pravom hornom rohu webu.

Následne sa otvorí okno, kam zadáte vaše prístupové údaje, ktoré ste bežne používali v Meu. Podrobný obrázkový návod o spôsobe prihlásenia je k dispozícií v našej Nápovede.

Kto mi pomôže, keď si nebudem vedieť dať rady sám?

Odpovede na vaše otázky vám dajú v mnohých prípadoch práve obrázkové postupy pripravené v Nápovede. Ďalšou možnosťou je diskusné fórum, kde vám naši zamestnanci radi podajú pomocnú ruku. Pokiaľ sa vám však ani týmto spôsobom nepodarí nájsť to, čo hľadáte, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis. Môžete tak urobiť prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete po prihlasení do svojho účtu, v sekcii “Administrácia webu” v ľavom dolnom rohu alebo priamo e-mailom na podpora@webnode.sk.

Aké nové funkcie mám k dispozícii vo Webnode?

Majitelia e-shopov sa dozvedia o možnostiach systému, ktoré im prechod k Webnode ponúka, napríklad z článku Novinky pro internetové obchody. Ďalej sa môžete tešiť na nové šablóny a možnosť tvorby firemných web stránok s predvolenými textami v závislosti na obore podnikania. Rovnako iste oceníte automatické odstránenie reklamy z vašich stránok vytvorených na Meu.sk. Najčerstvejšie novinky z dielne Webnode sú dostupné pre všetkých aj na našej facebookovej stránke a blogu.

Dúfame, že sa u nás budete cítiť dobre a využijete všetky možnosti, ktoré vám Webnode ponúka!

 

Přemýšlíte o vytvoření vlastních webových stránek?
Tvorba www stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!