Rychlý tip: předveďte svůj pracovní tým stylově!

23.10.2012

Pracovní tým vaší firmy či členové vašeho zájmového sdružení jsou rozhodně ten nejlepší tým na světě! Proto si zaslouží prezentovat na vašem webu přehledně a stylově. Využijete-li k tomu tzv. katalogy, žádný návštěvník ani na chvíli nezapochybuje, že se jedná o tým profesionálů!

Funkci Katalogy najdete v horní pracovní liště editoru webu. Pro vložení nového katalogu – seznamu členů vašeho týmu, kliknete na možnost „Katalogy“ a „Nový katalog“.

Vložení katalogu pro vytvoření sekce "Náš tým".

 Tlačítko pro vložení nového katalogu do stránky

Katalog si poté pojmenujete a vložíte do stránky. Klepnutím na „Nový záznam“ přidáte prvního člena týmu a vyplníte následující pole:

Název – přidáte jeho jméno či přezdívku
Obrázek – nahrajete jeho fotografii či jakýkoliv obrázek, který ho bude prezentovat.
Textové pole – vložíte popis člena – např. jeho pozici, co je předmětem jeho činnosti a kontaktní údaje. Přidat můžete i odkazy či různé widgety. Textové pole editujete stejně snadno, jako jakýkoliv jiný text ve Webnode.

Vložení údajů o jednotlivých členech týmu

 Jednoduché vložení člena týmu na stránku „Náš tým“

Stejným způsobem pak přidáte kliknutím na „Nový záznam“ další osoby z vašeho pracovního týmu.

 Výsledné zobrazení týmu na stránce

Příklad výsledného vzhledu stránky „Náš tým“

Aby byl na stránce vidět vždy celý záznam s členem týmu, změňte v Nastavení bloku s katalogy „Zobrazit zkrácený popis“ na „Ne“. Podrobný návod na práci s katalogy najdete v naší Nápovědě. Funkce katalogů lze, kromě adresáře osob, využít také pro přehledný seznam referencí či výpis nabízeného zboží.

Přihlašte se do Webnode a přidejte si i vy svůj pracovní tým na web!

Nezapomeňte si přečíst průvodce, jak vytvořit web pro váš business.